Jak ubiegać się o pracę w naszej szkole

W jakiej formie i gdzie można złożyć dokumenty?

1. Dokumenty rekrutacyjne na stanowisko pracy w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mrągowie można składać na dwa sposoby: w formie elektronicznej oraz w formie papierowej.
  2. Dokumentację w formie elektronicznej należy zapisać w formacie PDF i wysłać na adres szkolnej skrzynki elektronicznej: sekretariat@sp1mragowo.pl. Jeżeli dokument nie będzie w formacie PDF, zostanie odesłany do nadawcy z informacją zwrotną i nie będzie brany pod uwagę przy postępowaniu rekrutacyjnym.
  3. Aby CV zostało dopuszczone do procesu rekrutacji powinno zawierać zgodę o poniższej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

1. Punktem przyjmowania CV w formie papierowej jest sekretariat Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Mikołaja Kopernika przy ul. Kopernika 2, 11-700 Mrągowo (SPB).

ZANIM ZŁOŻYSZ DOKUMENTY APLIKACYJNE, ZAPOZNAJ SIĘ Z INFORMACJĄ, JAK BĘDĄ PRZETWARZANE TWOJE DANE:

Zgodnie z przepisami Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych jako osoba ubiegająca się o stanowisko pracy w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Mikołaja Kopernika, oświadczam, iż zapoznałem/łam się z poniższymi informacjami:

1. Administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mrągowie z siedzibą : ul. Kopernika 2, 11-700 Mrągowo, tel. 897425131.
  2.  Inspektora Ochrony Danych Osobowych SP1  iod@sp1mragowo.pl , tel. 897425131.
  3. Dane zawarte w złożonym dokumencie CV będą wykorzystywane jedynie w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez Szkołę Podstawową Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mrągowie.
  4. Okres przetwarzania danych osobowych wynosi 12 miesięcy. Po upływie określonego czasu, dokument zostanie zniszczony.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane innym jednostkom.
  6. Osoba, która złożyła CV ma prawo żądać od administratora dostępu do danych osobowych  dotyczących osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także ma prawo zażądać przeniesienia danych osobowych.
  7. Osoba, której dane dotyczą w dowolnym momencie ma prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  8. W przypadku nieprawidłowości osoba, której dane osobowe dotyczą ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  9. Pracodawca ma prawo żądać od osoby ubiegającej się o zatrudnienie podania danych osobowych zawartych w art. 221 Kodeksu pracy.