AMBASADOR PRZYJAZNEJ EDUKACJI

Marzenia na klockach Lego

Marzenia… Nieodłączny i najpiękniejszy wytwór naszej myśli. Jakie bezbarwne byłoby nasze życie bez tej  zdolności. To - zdaje się - jedna z niewielu rzeczy, której nikt nam nie może odebrać… Co dają nam marzenia? Przede wszystkim odpowiadają nam na pytanie, czego tak naprawdę chcemy od życia, co jest dla nas ważne. Dzięki marzeniom sami lepiej się poznajemy, dowiadujemy się o sobie wielu rzeczy. Są naszym motorem do działania, mobilizują nas, uporządkowują nasze życie i nadają mu sens. Wytyczają cele w naszym życiu, pokazują, w jaką stronę powinniśmy iść, aby znaleźć szczęście.

Dzięki marzeniom osiągamy sukcesy!!

Podczas zajęć społeczno-emocjonalnych uczniowie zaprezentowali swoje marzenia przy użyciu klocków Lego. To marzenia o byciu ornitologiem, youtuberem, posiadaniu koni, i własnego domu. Mam nadzieję, że wszystkie te marzenia zostaną spełnione.

Joanna Mankiewicz