Projekt klasy 5c i 5e pt. "W Mrągowie na ulicy Mrongowiusza"

Klasy piąte od marca do końca kwietnia pracowały nad projektem, który miał na celu bliższe poznanie naszego miasta.

Uczniowie podzielili się na grupy według preferencji. Ich zadaniem było odnalezienie ciekawostek na temat Mrągowa - jego historii oraz aktualnego stanu.

Piątoklasiści fotografowali przyrodę oraz zabytki, nagrywali filmy, przeprowadzali wywiady ze znanymi oraz anonimowymi osobami, redagowali przesłane teksty oraz prowadzili stronę internetową wydarzenia.

Po zakończonych pracach spotkaliśmy się na prezentacji oraz omówieniu projektu. Wszyscy uznali, że działania były rozwijające. Część osób ma już pomysły na przyszły projekt. :)

Poniżej prezentujemy fotorelację, a stronę internetową można odwiedzić, klikając w podany link:

klasa 5c i 5e wraz z wychowawczyniami